Sporta
Jaarlijks neemt de pingpong club Lembeek deel aan de competitie met enkele ploegen in Sporta.
Meer informatie op website Sporta klik hier
Palmares Sporta
- 2010 – 2011
-Karel Dammans: Federaal kampioen cadetten
-Aaron Van Pee: Provinciaal kampioen reeks E
-Robby Meurisse: Provinciaal kampioen reeks F
-Fabien Sempels: Provinciaal kampioen reeks D - 2009 – 2010
-St.-Veroon A: Provinciaal kampioen 1ste afdeling
-Karel Dammans: -Prov. kampioen Jeugd miniemen
-winnaar jeugdcriterium miniemen - 2008 – 2009
-Karel Dammans: Provinciaal kampioen preminiemen
-Mahiar Teymourhi: Provinciaal kampioen cadetten - 2007 – 2008
-St.-Veroon A: Provinciaal + Federaal kampioen
-Aaron Van Pee: Federaal kampioen pre-miniemen
-Jesse Van Pee: Provinciaal kampioen reeks E
-Eline Debast & Jesse Van Pee:
Provinciaal kampioen dubbel lagere reeks
-Bavo Vanderhaegen: Individueel Interclub 3de afdeling
-Jesse Van Pee: Individueel Interclub 4de afdeling
-Ronny Derdelinckx & Igor Bagare:
Provinciale Beker Jean Heylenbosch lagere reeks - 2006 – 2007
-St.-Veroon Jeugd A:
-Provinciaal kampioen 1ste afdeling
-Federaal kampioen Jeugd
-St.-Veroon jeugd B: Provinciaal kampioen 2de afdeling
-Alexandre Teirlinckx: Provinciaal kampioen reeks C - 2005 – 2006
-St.-Veroon A: Provinciaal kampioen 3de afdeling
-Eline Debast: Provinciaal kampioen Dames reeks D
-Jesse Van Pee: Provinciaal kampioen Jeugd NG
-Alexandre Teirlinckx: Provinciaal kampioen reeks D - 2004 – 2005
-Eline Debast: -Provinciaal kampioen miniemen
-Provinciaal tornooicriterium meisjes
-Kristel Vanbellingen:
Provinciaal tornooicriterium pre-miniemen gemengd - 2003 – 2004-Kristel Vanbellingen:
Provinciaal kampioen meisjes preminiemen
-Nele Vanderhaegen: Prov. kampioen meisjes junioren
-Majid Teymourhi: Provinciaal kampioen reeks NG
-Thomas Desmet: Provinciaal kampioen reeks F
-Stefaan Magnus: Provinciaal kampioen reeks C - 2002 – 2003
-St.-Veroon D: Provinciaal kampioen 4de afdeling
-St.-Veroon A Jeugd:
– Provinciaal kampioen 1ste afdeling
-Federaal kampioen 2de afdeling
-St.-Veroon B Jeugd: Provinciaal kampioen 3de afdeling
-AlexandreTeirlinckx:- Provinciaal kampioen reeks F
-Provinciaal tornooi jeugd reeks F
-Nele Vanderhaegen: Prov. Tornooi jeugd meisjes NG
-Stef Magnus & Erwin Demol:
Provinciaal BekerJean Heylenbosch (hogere reeks) - 2001 – 2002
-Alexandre Teirlinckx: -Provinciaal kampioen Cadetten
-winnaar jeugdcriterium cadetten NG
-Bavo Vanderhaegen: Provinciaal kampioen Junioren
-Nele Vanderhaegen: Prov. kampioen Junioren meisjes
-Benoit Dumont: Federaal kampioen reeks D
-Tom Lambert: winnaar jeugdcriterium junioren NG
-Tina Thiry: winnares jeugdcriterium meisjes
-Bart Kerckhoven & Kevin Hannon:
Provinciale Beker Jean Heylenbosch (lagere reeks)
-Pascal Depreter & Igor Bagare:
Provinciale Beker Jean Heylenbosch (hogere reeks) - 2000 – 2001
-Alexandre Teirlinckx: Provinciaal kampioen Miniemen
-Lies Derdelinckx: Provinciaal tornooi Miniemen NG - 1999 – 2000
-Lies Dercdelinckx: -Provinciaal kampioen Miniemen
-Provinciaal tornooi Miniemen NG
-Julien Chapelle & Francis Thibout:
Provinciale Beker Jean Heylenbosch (lagere reeks) - 1998 – 1999
-St.-Veroon C: -Provinciaal kampioen 5de afdeling
-Federaal kampioen 10de afdeling
-Julien Chapelle: Provinciaal kampioen Junioren
-Yannick Wampers: Provinciaal kampioen Cadetten
-Pascal Depreter & Johan Vandenbosch:
Provinciale Beker Jean Heylenbosch (hogere reeks)
-Willy Lequeue & Julien Chapelle:
Provinciale Beker Jean Heylenbosch (lagere reeks) - 1997 – 1998
-St.-Veroon B: Provinciaal kampioen 1ste afdeling
-Dirk Magnus: individueel interclub 1ste afdeling
-Willy Lequeue & Jan Luyckfasseel:
Federale wisselbeker R. de Hollogne (lagere reeks) - 1996 – 1997
-Pascal Depreter: Provinciaal kampioen reeks C
-Bert Tondeur: Provinciaal kampioen reeks D
-Willy Lequeue & Jan Luyckfasseel :
Federale wisselbeker R. de Hollogne (lagere reeks)
-Francis Thibout & Bart Bosmans:
Provinciale beker R. de Hollogne (lagere reeks)
-Ronny Derdelinckx: individueel interclub 4de afdeling - 1995 – 1996
-St.-Veroon D: Provinciaal kampioen 4de afdeling
-Toon Janssens: individueel interclub 4de afdeling - 1994 – 1995
-St.-Veroon A: Provinciaal kampioen 1ste afdeling
-Willy Lequeue: Brabants kampioen Veteranen - 1993 – 1994
-St.-Veroon A:-Provinciaal kampioen 1ste afdeling
-Winnaar Beker Bisdom
-St.-Veroon F: -Provinciaal kampioen 4de afdeling
-Federaal kampioen afdeling X
-Erwin Smismans: individueel interclub 1ste afdeling
-Francis Berckmans: individueel Interclub 3de afdeling
-Johan Vandenbosch: individueel Interclub 4de afdeling
-Brabants kampioen Junioren
-Dirk De Cleene: Brabants kampioen reeks B
-Willy Lequeue: Brabants kampioen Veteranen
-Francis Thibout- Bruno Demaeseleer:
Brabants kampioen Dubbel E
-Bart Bosmans – Johan Vandenbosch:
Brabants kampioen dubbel NG - 1992 – 1993
-St.-Veroon A: Provinciaal kampioen 1ste afdeling
-St.-Veroon B:- Provinciaal kampioen 3de afdeling
-Federaal kampioen afdeling IV
-Erwin Smismans: Brabants kampioen reeks B
-Stef Magnus-Bert Vermeiren :
Brabants kampioen Dubbel D
-Bert Tondeur-Johan Vandenbosch:
Brabants kampioen Dubbel NG
-Bruno Demaeseleer: Indiv.winnaar 3de afdeling
-Stef Magnus: winnaar federaal tornooi reeks D - 1991 – 1992
-Erwin Smismans:- Brabants kampioen reeks C
– Drielandenkamp met Nat. Selectie - 1990 – 1991
-David Linthout: Indiv. Interclub 5de afdeling
-Pascal Depreter: Provinciaal kampioen reeks D
-David Linthout: Provinciaal kampioen Junioren - 1989 – 1990
-St.-Veroon C: Provinciaal kampioen 4de afdeling
-St.-Veroon B: Winnaar beker Bisdom
-Pascal Depreter: Federaal kampioen reeks E
-Stef&Rudi Magnus: Federale Beker
R. de Hollogne(lagere reeks) - 1988 – 1989
-St.-Veroon B: Brabants kampioen 2de afdeling
-Pascal Depreter: Brabants kampioen reeks F
-Willy Lequeue – Ronny Vannerom:
Brabants kampioen Dubbel D
-Pascal Depreter –Francis Thibout:
Brabants kampioen Dubbel F
-Stefaan&Rudi Magnus:
Federale wisselbeker R. de Hollogne (Lagere reeks) - 1987 – 1988-St.-Veroon D: Brabants kampioen 6de afdeling-St.-Veroon D: Federaal kampioen afdeling X-Francis Thibaut: Brabants kampioen reeks NG
- 1986 – 1987–
Lydia Smismans: Brabants kampioen Dames reeks C - 1985 – 1986-St.-Veroon A: Brabants kampioen 2de afdeling
- 1984 – 1985–
Marc Schroeders: Brabants kampioen reeks B - 1981 – 1982-St.-Veroon A: Brabants kampioen 1ste afdeling
- 1980 – 1981-St.-Veroon A: -Brabants kampioen 1ste afdeling-Winnaar Beker Bisdom-St.-Veroon A: Federaal kampioen afdeling III
-Wim Caerels: Brabants kampioen reeks C
- 1979 – 1980-St.-Veroon A:- Brabants kampioen 1ste afdeling- Winnaar Beker Bisdom- Willy Lequeue: Federaal kampioen reeks C
- 1978 – 1979-St.-Veroon A:- Brabants kampioen 1ste afdeling-Winnaar Beker Bisdom-St.-veroon B: Brabants kampioen 2de afdeling
-St.-Veroon C: Brabants kampioen 3de afdeling
-Willy Lequeue: Brabants kampioen reeks C
- 1967 – 1968–
Jacques Deryckere – Bruno Demaeseleer:Brabants kampioen Dubbel NG